Spinstar

Yeni Nesil Tenis

SPİNSTAR BİREYSEL ANTRENMAN EKİPMANI NEDİR ?

İstikrarlı bir oyun için mücadele eden yeni başlayan veya orta düzey bir tenisçi misiniz? Daha sert vurduğunuzda top sahadan uçuyor mu? Herhangi bir deneyimli oyuncu veya antrenör ile konuşursanız, size cevabın topspin olduğunu söyleyeceklerdir. Günde sadece 2 dakika içinde Spinsrtar, topspin vuruşlarında ustalaşmanıza ve tenis tekniğinizi önemli ölçüde geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Spinstar tenis eğitimi

Profesyonelin topspin oynamasının ağır çekim görüntülerini izlerseniz,
tenis raketinin yüzünü temas bölgesi boyunca sabit bir açıyla ileri ve yukarı çektiklerini fark edeceksiniz.Spinstar ile vuruş boyunca aynı raket açısını kolaylaştıracak şekilde tasarladık.

Spinstar eğitim ekipmanı

Topspin vuruş ve düz atış yapmak arasındaki en önemli fark, topla nasıl temas kurduğunuzdur.Düz atışlar için, sadece topa vurursunuz. Topspin için, arkasını fırçalamanız gerekir.Spinstar bu hissi yaşamanızı sağlar çünkü tenis topu yaylı bir sisteme monte edilmiştir.

Yüksekliği Ayarlayabilme olanağı

Spinstar yüksekliği ayarlanabilir, yani her boyuttaki tenis oyuncuları için tasarlanmıştır.
5 yaşında ve 1 metre veya 80 yaşında ve 1.90 olmanız önemli değildir.Spinstar hemen hemen herkes için uygundur.

İç Mekan Eğitimi için Mükemmel

Tenise zaman ayıramayacak kadar meşgul olsanız bile endişelenmeyin.Dışarısı ıslak mı?Spinstar, tenis antrenmanınıza her zaman, her yerde ayak uydurmak için spin üzerinde çalışmak için mükemmel bir iç mekan arkadaşıdır.

Her Yaştan Tenis Oyuncusu İçin Mükemmel

Tenis maceranızda nerede olduğunuz önemli değil, yeni başlayan bir tenisçi veya
oyununuzu bir sonraki seviyeye taşımak isteyen bir orta seviye oyuncusu olun, Spinstar sizi hedefinize götürecektir.

SPİNSTAR 7/24 TAŞINABİLİR KİŞİSEL PARTNER VE ANTRENÖRÜNÜZ

Nereye giderseniz gidin Spinstar sizinle olacaktır.. Tüm tenis vuruşlarını gerçekleştirebilirsiniz.Isınmak ve kardiyo egzersizlerinde gerçek tenis egzersizlerini
deneyimlemenize yardımcı olacaktır.

TÜM BECERİLERİ UYGULAMA

Kontrol, zamanlama, teknik ve güç becerilerini çoğu oyuncu ayrı ayrı uygular.Spinstar ile bu becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

OYUN SEVİYESİNDE İYİLEŞME

Topa daha doğru, daha sık vurmanız sayesinde seviye atlamak için daha az zaman harcarsınız.Görsel dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldırarak,Spinstar kendi kendinizi düzeltme yeteneğinizi artırır. Bu,tenis içgüdülerinizi ve tüm oyununuzu geliştirir.

HANGİ SORUNLARI YAŞIYORSUNUZ ?

  • Aynı seviyede mi sıkıştınız !
  • Pratik yapmak için yeterli zaman mı yok !
  • Özel dersler yeterli mi gelmiyor !
  • Raket hızınız yeterli seviyede mi değil !

Spinstar tüm bunları düzeltmeye yardımcı olur.5 hafta boyunca günde sadece 10 dakika antrenman ile …

SPİNSTAR BİREYSEL ANTRENRÜNÜZ OLACAKTIR.!
Spinstar tenis yeteneklerinizi geliştirmek için en iyi tenis antrenman ekipmanıdır.

1 – Tenisdeki en büyük sorunu çözüyor
Topu izlemiyor ve temasa düzgün bir şekilde odaklanmıyorsanız, vuruşunuzda hiçbir süslü ayak hareketi veya güç size yardımcı olamaz.Spinstar ile evde 5 hafta boyunca günde 10 dakika kullanmak,contact anı odaklanma ve becerilerinizi doğrudan geliştirecektir.

2 – Azaltılmış dikkat dağıtıcı unsurlar
Spinstar topun karşıdan gelmediği ve sabit durduğu için vuruşlarınızda , odak ve denge üzerinde yoğunlaşmanızı sağlar.

3 –Sürekli tekrar… tekrar.. tekrar…
Doğru tekrarlar ne kadar hızlı yapılırsa iyileşme o kadar hızlı olur. Spinstar ile normal bir tenis dersinden 7 kat daha fazla vuruş yapabilirsiniz. Sonuç olarak, eskiden öğrenmek yıllarca süren şey haftalar alır.

4 – Tüm oyun seviyelerinde gelişim sağlar
Spinstar, profesyoneller ve yeni başlayanlar tarafından kullanılabilen tek tenis antrenman ekipmanıdır. Spinstar, her oyuncunun yeteneklerini geliştirebileceği bir materyaldir.

5 – Oyun seviyesinde gerilemeyi durdurur
Tenis grup derslerinde oyun seviyelerini dengelemek için Spinstar’ı kullanın.Seviyeler arasındaki fark kapanacak ve becerilerinizi geliştireceksiniz!

6 – Güçlü içgüdüsel öğrenme
İçgüdüsel reaksiyonlar insan vücudundaki en güçlü atletik hareketlerdir.
Sezgileriniz ne kadar güçlü olursa, daha iyi bir oyuncu olmak için bu içgüdüler sizin oyun içinde en iyi silahınız olacaktır.

7 – Basit talimatlar
Spinstar sistemi,vuruşlardaki hareketleri basit hale getirir.Mental olarak öğrenme becerinizi hızlandırır ve pozitif etki sağlar.