ProSpeed

Yeni Nesil Tenis

ProSpeed - Tenis Raketi Direnç Eğitim Ağırlığı

ProSpeed raket başını hızlandırmak için tasarlanmış bir tenis eğitim materyalidir.Topa vuruş gücünüzü,kontrol ve istikrarınızı geliştirmek için antrenmanlar da aktif kullanabileceğiniz ve oyun seviyenizi doğru oranda yukarıya taşıyacak bir materyaldir.

ProSpeed, raketin boğaz kısmına kolayca takılabilen 14 yas ve üstü eğitmen gözetimi altında olmak şartıyla hemen hemen her oyuncu seviyesine uygun ve çeşitli direnç eğitimi antrenmanlarında kullanma olanağı sağlayıp rakete ekstra 230 gr ağırlık ekler. ProSpeed ile tüm tenis vuruşlarını gerçekleştirebilir ve bunlara özgü kas gruplarını geliştirebilirsiniz.

ProSpeed Uygulama Alanları

Düşük seviye karşılıklı oyunda toplara direnç üretmeni sağlar.
Isınma, antrenman veya rakip ile vururken kullanılabilir.
Gücü, raket hızını ve dayanıklılığını geliştirir.
Çoğu standart ve büyük boy oyuncu raketlerine uymaktadır.

Tenis Raketi Direnç Eğitim Ağırlığı Kullanımı

Takma / Çıkarma: 27 inc yetişkin raketine göre tasarlanmış olup ayrı diskleri raket boğazının her iki tarafına yerleştirin. Disklerden birini tutun ve sağlam bir şekilde sabitlenene kadar diğer diski saat yönünde vidalayın. Kaymayı önlemek için diskleri rakete sıkıca sıkmak önemlidir. ProSpeed , rakete sıkıca vidalanacak şekilde tasarlanmıştır. Çıkarmak için bu adımları saatin tersi yönde izleyin.

Dikkat Edilmesi Gereken Konular

ProSpeed, vuruş gücü ve dayanıklılığı arttırmak için direnç eğitimi esnasında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. El bileği, kol, omuz veya diğer alanlarda herhangi bir ağrı veya rahatsızlık yaşarsanız, kullanmayı bırakın. yuksek şiddetli antrenmanlar ve maç esnasında kesinlikle kullanılması tavsiye edilmez.

Önemli Uyarı

Raketin ağırlığını ve dengesini ayarlamak için , ProSpeed'i raket boğazının yukarısına veya aşağısına monte edilebilirsiniz.ProSpeed'i raket boğazının en geniş noktasına yerleştirilmesi önerilmez ve raket ağırlığının kaymasına veya gevşemesine neden olabilir.ProSpeed kullanım sırasında gevşerse veya kayıyorsa, kullanmaya devam etmeden önce raket ağırlığını güvenli bir şekilde hemen yeniden ayarlamanız ve sıkmanız gerekir.